Kód produktu: POLISH EXPRESS KIT
Dostupnosť: 2-3 Days
10,80€
Bez DPH: 9,00€

Prvá leštenka, ktorá sa aplikuje ako šampón !!!

- NANOTECH FORMULA

- 6 TÝŽDŇOV OCHRANY

- ZDARMA ŠPONGIA V BALENÍ

POLISH EXPRESS® je revolučný vosk na báze nanotechnológie MA-FRA, ktorý sa používa ako šampón! Keď používate POLISH EXPRESS®, umyjete a zároveň ľahkým spôsob vyleštíte vaše auto.

Budete ohromení! POLISH EXPRESS® je extrémne ľahko použiteľný: ak je vaše auto mladšie ako päť rokov, zrieďte (25 ml) POLISH EXPRESS® v litri vody, inak zriedite dve dávky (50 ml) v litre vody.

  Pomocou dodávanej špeciálnej hubky rovnomerne roztiahnite a zapracujte šampón do laku Vášho vozidla a potom ho opláchnite: POLISH EXPRESS® vymýva a vytesňuje póry karosérie vášho vozidla, ktoré potom chráni pred poveternostnými vplyvmi, počas najmenej šiestich týždňov! V skutočnosti POLISH EXPRESS® zaručuje ošetrenie porovnateľné s voskovaním leštenkami, avšak bez námahy a len za desať minút! POLISH EXPRESS® používajte pravidelne a presvedčte sa, že na vaše  auto má štyri úžasné účinky vďaka nanotechnológii:  POLISH EFFECT, pre bezkonkurenčný lesk; EFEKT TEKUTÝCH STIERAČOV, pre maximálnu bezpečnosť počas dažďa; ZRKADLOVÝ EFFECT, aby váš automobil mal ten istý vzhľad, ako nové vozidlo, a unikátny, neporovnateľný SATIN EFFECT pre skutočne "vyhladenú karosériu", ktorá je hladká na dotyk! Naozaj  sa vám páči vaše auto? Najlepšie je ošetrenie s POLISH EXPRESS®!


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!